-
Виявляється, більш за всіх грошей в освіту своїх дітей вкладають батьки у Гонконгу, французи найпесимістичніші щодо майбутнього їхніх нащадків.
-
Суперечки щодо того, чи корисно маленьким дітям грати з гаджетами, не стихають вже десятиріччя. Чи можуть ігри на планшеті допомогти дитині у її розвитку так, щоб ми при цьому не відчували провину, усаджуючи її перед екраном? Якої думки дотримуються спеціалісти?
-
У минулі вихідні (з 15 по 18 березня) в Українському домі в м. Київ пройшла книжкова виставка «Київська весна». Не завадила проведенню книжкової виставки навіть сувора, зовсім не весняна погода (-11 та снігопад!).
-
До Дня Святого Патрика, найбільш ірландського свята у світі, пропонуємо до вашої уваги 10 кельтських міфів і легенд, від яких будуть у захваті юні читачі, навіть якщо й зовсім трохи перелякаються.
-
Згідно даних масштабного науково-дослідницького проекту з вивчення читацьких навичок, хлопці обирають для читання прості для розуміння дитячі книжки та не дуже вдаються у зміст прочитаного.
-
Усім відомо, що навіть найцікавішу книжку із захоплюючим сюжетом дитині треба подати, прикрасивши її малюнками. Від якості ілюстрацій залежить не тільки ентузіазм, із яким дитина братиметься за читання, але і ймовірність того, що їй вночі насняться кошмари.
-
Якщо книжку малюку читає тато, це призводить до несподіваних результатів у ранньому розвитку дитини.
-
Чому дітей не тільки не варто відмовляти від читання фентезі, але навіть навпаки, заохочувати читати книжки-фентезі та наукову фантастику.
-
Чому ми вирішили створити видавництво "Штучка" і у чому полягає наша мета.